Staňte se členem našeho týmu!

Z důvodu růstu a dynamického rozvoje naší advokátní kanceláře hledáme kontinuálně nové spolupracovníky, jež by se rádi stali součástí našeho úspěšného pracovního týmu.

V našem pracovním kolektivu klademe důraz na otevřenou a přátelskou atmosféru.

Našim zaměstnancům a spolupracovníkům nabízíme možnosti jazykového vzdělávání a profesního růstu, řadu firemních benefitů a variabilní odměňování dle dosažených výsledků.

Od našich zaměstnanců a spolupracovníků očekáváme naplnění vysokých standardů právních znalostí i osobních kvalit, schopnost týmové spolupráce, vysoké pracovní nasazení, loajálnost a pracovní znalost alespoň jednoho světového jazyka.

Při řešení právních problémů podporujeme samostatnost mladších začínajících koncipientů, a to pod vedením jejich starších a zkušenějších kolegů.

V našem kolektivu rádi přivítáme i studenty právnických fakult se zájmem o výkon odborné právní praxe i dlouhodobější spolupráci.

Aktuální volné pozice:

  • právní asistent/asistentka
  • advokátní koncipient/koncipientka

V případě zájmu o práci v naší kanceláři nám můžete zaslat svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém (německém) jazyce na adresu office@akstraubova.cz, kde jako předmět uveďte pracovní pozici, o kterou se ucházíte.